Gyártás, termelés

Villanyszerelő pozícióba kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tiszavasvári
Fizetés: Nettó 1300 - 2000 / óra
2019. 09. 23. 14:46

Cégünk elektromos kivitelezési,  biztonságtechnikai mérési, elektromos javítási, és karbantartási feladatok ellátásávak foglalkozik.

Partner cégeink működéséhez szükséges elektromos hátteret biztosítjuk, karbantartjuk, vagy újat létesítünk. Partner cégeink közt megtalálható élelmiszer ipari bolthálózat, gumiipari gyártó cég, mezőgazdasággal foglalkozó termelő vállalkozás, és egyébb magán-lakossági megrendelések.

Feladatok:

  • Hiba keresési, javítási, feladatok ellátása.
  • Új építmények elektromos kivitelezése, alapoktól a befejezésig.

Elvárások:

  • Szakmai előélet, szakmai elhivatottság,  pontosság,  terhelhetőség, józan életvitel, ( Jogosítvány nem feltétel, de jó ha van )

Amit kínálunk:

  • 1300 Ft /nettó - 2000Ft/nettó órabér, és egyébb juttatások, megegyezés szerint
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése